Supermarket Tęcza - Najlepsze Stoisko Mięsne 2018

Supermarket Tęcza - Najlepsze Stoisko Mięsne 2018

 

W dniu 1 marca 2018r. w stołecznym Hotelu Marriott odbył się III Kongres Mięsny Wiadomości Handlowych 2018, któremu towarzyszyło rozstrzygnięcie ogólnopolskiego Plebiscytu na Najlepsze Stoiska Mięsno-Wędliniarskie. W wydarzeniu wzięło udział 350 gości, w tym przedstawiciele producentów (właściciele, członkowie zarządów, dyrektorzy handlowi, dyrektorzy zakupów, dyrektorzy marketingu, dyrektorzy ds. strategii i rozwoju) oraz spożywczych sieci handlowych wszystkich formatów i hurtowni (osoby zarządzające, dyrektorzy handlowi, dyrektorzy zakupów, dyrektorzy marketingu, category managerowie, managerowie ds. private labels), jak również dostawcy usług. Kongresowi towarzyszyła wystawa produktów i prezentacja usług dedykowanych branży.

Podczas panelu dyskusyjnego i w prezentacjach eksperci przedstawili m.in. najnowsze trendy konsumenckie oraz analizowali kondycję firm z sektora mięsnego, a także kwestie zagrożeń i perspektyw związanych z produkcją i handlem produktami mięsnymi. Szczególną uwagę poświęcono zmianom w strukturze spożycia mięsa, innowacjom oraz zagadnieniom związanym z eksportem. Moderatorami panelu dyskusyjnego byli dziennikarze redakcji „Wiadomości Handlowych” oraz portalu wiadomoscihandlowe.pl – Łukasz Rawa i Cezary Szczepański. Kongres poprowadził znany i ceniony dziennikarz telewizyjny Sławomir Siezieniewski.

Po części merytorycznej odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu na najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie. W tym roku o tytuł ten ubiegało się prawie sto placówek z całej Polski. Selekcji kandydatów dokonali redaktorzy magazynu „Wiadomości Handlowe”, którzy wyłonili finalistów w ramach trzech kategorii: placówki z ladą chłodniczą do 10 mb,

placówki z ladą chłodniczą o łącznej długości ponad 10 mb, specjalistyczne sklepy mięsne.

Zwycięzców oraz wyróżnionych wyłoniło jury, wśród których znaleźli się prezesi i dyrektorzy czołowych producentów mięsa i wędlin oraz specjaliści i przedstawiciele organizacji branżowych.

Supermarket Tęcza PSS Społem Białystok znalazł się wśród finalistów Plebiscytu na Najlepsze Stoisko Mięsno - Wędliniarskie w kategorii sklepów z ladą powyżej 10mb. Dyplom odebrali przedstawiciele Spółdzielni: Wiceprezes Zarządu Janusz Kulesza oraz kierownik sklepu Renata Łada.

 

  

 

background image: