Bony

PSS Społem w Białymstoku oferuje Kartę Podarunkową i bony towarowe do realizacji w sieci własnej. Bony towarowe i Karta podarunkowa mogą być realizowane we wszystkich sklepach i punktach gastronomicznych Spółdzielni.


Karta podarunkowa i bony to doskonały pomysł na premię oraz praktyczne narzędzie motywacji. To także bezpieczny sposób na prezent lub forma zakupu posiłków.

Jako jedna z największych, rodzimych sieci handlowych w Białymstoku posiadająca 33 placówki handlowe  w tym: supermarkety, delikatesy, sklepy mięsno-wędliniarskie, sklepy spożywcze i przemysłowe oraz lokale gastronomiczne  możemy poszczycić się szeroką i wyjątkowo atrakcyjną ofertą towarową. Nasze placówki zlokalizowane na terenie Białegostoku są dostępne przez 7 dni w tygodniu w dogodnych porach.

Kupując naszą kartę podarunkową i bony możesz liczyć na:

  • szybką realizację zamówienia,
  • dogodne terminy płatności,
  • brak ukrytych kosztów i prowizji,
  • szeroki wybór nominałów bonów towarowych: 10zł, 20zł i 50zł oraz dowolna kwota zasilenia karty podarunkowej do 2 tyś. zł,
  • terminy realizacji bonów zgodne z oczekiwaniami (możliwość wydłużenia terminu realizacji po zakupie).


W sprawie zakupu karty podarunkowej i bonów lub w razie potrzeby  uzyskania informacji prosimy o kontakt z działem finansowym i rozliczeń: nr tel 85 742 44 85,
fax: 85 742 54 74, adres e-mail:  finansowy@spolem.bialystok.pl